BEZPŁATNA WYMIANA GLIKOLU W INSTALACJACH SOLARNYCH

image_pdfimage_print

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami  przystępujemy do wymiany płynu solarnego – glikolu w instalacji kolektorów słonecznych użytkowanych przez Państwa, które zostały zamontowane w ramach projektu pn.:  „Ochrona powietrza atmosferycznego poprzez montaż kolektorów słonecznych na domach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej w Gminie Szastarka”.

Prace związane z wymianą będą wykonywane przez Firmę:  Flexipower Group Sp. Z o.o. Sp. K.  i realizowane najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

  • Wymiana glikolu jest całkowicie BEZPŁATNA.
  • Odmowa udostępnienia instalacji pracownikom serwisu w celu dokonania wymiany glikolu jest jednoznaczna  z rezygnacją z darmowej wymiany.

Dokładny termin będzie z Państwem uzgadniany drogą telefoniczną lub osobiście przez pracowników Firmy.

Jednocześnie informujemy, że każdy przychodzący do Państwa pracownik musi posiadać przy sobie imienny identyfikator z pieczątką Firmy i/lub Gminy Szastarka. W przypadku wątpliwości, tożsamość pracownika można potwierdzić telefonując do Urzędu Gminy w Szastarce  (tel.: 158714145 wew. 210).