Drużyna OSP Majdan-Obleszcze najlepsza w powiecie

image_pdfimage_print

W minioną niedzielę 14 lipca br. na stadionie sportowym w Trzydniku Dużym odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze powiatu kraśnickiego. W zawodach wzięło łącznie udział 18 drużyn, (15 męskich oraz 3 kobiece). Dzięki wygranej na szczeblu gminnym naszą gminę reprezentowała drużyna kobieca z OSP Szastarka oraz męska jednostka OSP Majdan-Obleszcze. zgodnie z regulaminem zawody odbyły się w dwóch konkurencjach tj: w sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniach bojowych. W toku zmagań sportowo-pożarniczych druhowie z jednostki OSP Majdan Obleszcze z rekordowym czasem 37,57 – ćwiczenia bojowe oraz 64.53 – sztafeta pożarnicza, okazali się bezkonkurencyjni tym samym zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Z kolei powstała w tym roku drużyna kobieca z jednostki OSP Szastarka, w klasyfikacji generalnej drużyn kobiecych zajęła trzecie  miejsce. Serdecznie dziękujemy obydwu drużynom za godne reprezentowanie naszej gminy. Jednostce OSP Majdan Obleszcze składamy szczególne podziękowania i gratulacje za kolejną wygraną na szczeblu powiatowym. Trzymamy także kciuki przez zawodami wojewódzkimi oraz mamy nadzieję że nasi reprezentanci jeszcze długo pozostaną w tak dobrej formie i będą nas cieszyć kolejnymi sukcesami.