Dzień Babci i Dziadka w Publicznej Szkole Podstawowej w Polichnie

image_pdfimage_print

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 30 stycznia przedszkolaki a także dzieci z klas 0-III  pod opieką wychowawczyń przygotowały wspaniałą imprezę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie pani dyrektor Marta Plichta przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Na uroczystości był także obecny Wójt Gminy Szastarka Pan Artur Jaskowski.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych a następnie każdy wnuczek i wnuczka  obdarował swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Dzieci chciały swoimi występami  wyrazić  miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i  dziadkom. To  przecież od  nich  dzieci  otrzymują  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto i trzeba dziękować. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Rodzice natomiast zadbali o przygotowanie  dla  naszych drogich gości  poczęstunku w postaci ciasta, kawy, herbaty oraz owoców.