Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Szastarce

image_pdfimage_print

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?
Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka
Jak co roku przedszkolaki oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Szastarce wraz wychowawcami oraz nauczycielem przygotowali program artystyczny, aby podziękować babciom i dziadkom za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci recytowały wiersze, pięknie tańczyły i śpiewały piosenki. Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami, całusami i życzeniami. Uroczystości zakończono słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców oraz radę rodzicielską. Jako że Obchody dni Babci i Dziadka połączono ze szkolną choinką wszystkie grzeczne dzieci odwiedził święty Mikołaj a wieczór zakończono dyskoteką dla uczniów.