Urząd Gminy Szastarka   Gminne Centrum Kultury w Polichnie Biuletyn Informacji Publicznej
 
 
  zaloguj się   |     
 


 

 

 

 

 

Aktualności

Aktualności serwisu Urządu Gminy Szastarka.
W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Pokaż aktualności z roku:

Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Szastarka

08.03.2018

W hali sportowej w Polichnie odbył się kolejny turniej piłki halowej o Puchar Wójta Gminy Szastarka. Tegoroczna impreza zgromadziła 57 piłkarzy z terenu naszej gminy. W zawodach wystartowało 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy...

GMINNE ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIRJU WIEDZY POŻARNICZEJ

08.03.2018

W dniu 5 marca r. w Szkole Podstawowej w Blinowie odbyła się XlI edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ,,Młodzież zapobiega pożarom na szczeblu gminnym”

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA KOBIET

08.03.2018

OSTRZEŻENIE

06.03.2018

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega o oblodzeniu...

Konferencja - „Biznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu”

06.03.2018

Sławomir Sosnowski marszałek województwa lubelskiego zaprasza na konferencję „Biznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu”, która odbędzie się 7 marca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

KOMUNIKAT

02.03.2018

W związku z pracami remontowymi prowadzonymi przez PKP PLK S.A. od 1 marca będą utrudnienia w ruchu kursowania pociągów na linii 68 Lublin – Szastarka/Stalowa Wola Rozwadów/Rzeszów- Lublin. Za odwołane pociągi na odcinku Lublin Zemborzyce – Kraśnik – Lublin Zemborzyce zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza BUS.

KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI

01.03.2018

Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

TARGI PRACY W LUBLINIE

01.03.2018

Targi Pracy w Lublinie już 16 marca!Szukasz pracy? Potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu? A może poszukujesz zmian w swoim zawodowym życiu? Z pomocą przychodzą Targi Pracy! Dostęp do kilkuset ofert pracy z Polski i z zagranicy, obecność kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż, możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami...

OGŁOSZENIE

28.02.2018

Wójt Gminy Szastarka Artur Jaskowski zaprasza wszystkich zainteresowanych do wyjazdu na: XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej w Kielcach AGROTECH 2018...

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

28.02.2018

Wójt Gminy Szastarka, Gminny Koordynator Sportu oraz GLKS "KAMEKS" Polichna zapraszają na Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Szastarka. Szczegóły poniżej.

SZKOLENIE

26.02.2018

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Krasniku zaprasza na szkolenie "UPRAWA ROŚLIN SADOWNICZYCH - JAGODOWE". Szczegóły poniżej.

.

SPOTKANIA INFORMACYJNE DLA DZIECI

22.02.2018

20 i 21 lutego br. dzięki współpracy Gminy Szastarka i PT. KRUS w Kraśniku we wszystkich szkołach na terenie Gminy Szastarka odbył się cykl spotkań informacyjnych dla dzieci i młodzieży, które przeprowadził pracownik KRUS Pan Konrad Pęcak...

KIERMASZ WIELKANOCNY

21.02.2018

Gminne centrum Kultury w Polichnie zaprasza wszystkich zainteesowanych do prezentacji swoich wyrobów podczas Kiermaszu Wielkanocnego. Szczegóły poniżej.

GCK ZAJĘCIA DLA DZIECI

21.02.2018

Gminne Centrum Kultury w Polichnie wspólnie z Mobilną Szkołą Muzyczną, zaprasza dzieci i młodzież  na naukę śpiewu oraz gry na gitarze. Szczegóły poniżej.

SZKOLENIE

21.02.2018

Wójt Gminy Szastarka - Artur Jaskowski. Przewodniczący Komisji Rolnictwa - Józef Kania oraz pracownik LORD w Końskowoli - Beata Knap zapraszają na szkolenie. Więcej informacji poniżej.

 

 
     
 
Urząd Gminy Szastarka
Szastarka 121
23-225 Szastarka