Kolejna promesa dla Gminy Szastarka

W dniu 11 września br. w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku  Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek wręczył Samorządowcom Powiatu Kraśnickiego promesy celowe na realizację inwestycji drogowych z Funduszu Dróg Samorządowych. Podczas spotkania Wojewoda pogratulował przedstawicielom samorządów złożonych do Funduszu Dróg Samorządowych wniosków, przekazał symboliczne karty z kwotami dofinansowania oraz zapewnił wszystkich obecnych, że umowy są gotowe do podpisania w Urzędzie Wojewódzkim.

Gmina Szastarka złożyła dwa wnioski i dzięki sprawnej aplikacji otrzymała symboliczny czek w wysokości 433 761 zł. Środki te zostaną przeznaczone na przebudowę dróg gminnych na terenie naszej Gminy.

Powiat kraśnicki otrzymał łącznie 18,5 mln z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych.