Komunikaty i ogłoszenia

11 maja 2022

W imieniu Zarządu Speedway Lublin S.A., w związku z powstaniem nowej ligi żużlowej – U24 Ekstraliga, serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Szastarka na rozgrywki, które odbywają się…

14 marca 2022

  https://ec.europa.eu/info/food-farming-fisheries/farming/organic-farming/organic-action-plan/eu-organic-awards_pl#awardceremony

4 marca 2022

Zarząd Województwa Lubelskiego prowadzi nabór na realizację zadań z pominięciem otwartego konkursu ofert w obszarze zadań publicznych. Podyktowane jest to potrzebami NGO świadczących pomoc dla uchodźców…

4 marca 2022

Pismo OIRP Lublin_2022.03.03_do samorządów województwa lubelskiego Komunikat_2022.03.03_do samorządów województwa lubelskiego

18 lutego 2022

Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku ostrzega mieszkańców przed kolejnymi próbami oszustów, którzy w ostatnim czasie wzmożyli swoją działalność. Przestępcy  dzwonią do różnych osób podając się za policjanta,…

21 stycznia 2022

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs adresowany jest do dzieci i…

image_pdfimage_print