Lekcje narciarstwa na stoku w Batorzu

image_pdfimage_print

Po raz kolejny dzieciaki z naszych szkół mają okazję doskonalić umiejętności narciarskie na stoku w Batorzu.  Organizacja wyjazdów możliwa jest dzięki finansowaniu ze środków pochodzących z budżetu Gminy Szastarka, przeznaczonych na działania w ramach promocji zdrowego stylu życia i przeciwdziałaniu nałogom. W tym roku szusowanie na stoku rozpoczęły dzieci z Zespołu Szkół w Szastarce, dzisiaj (30.01.2019r.) z kolei w zajęciach na stoku brały udział dzieci z  Publicznej Szkoły Podstawowej w Polichnie.

Kryteria wyboru uczniów do uczestnictwa w wyjeździe są niezmienne od początku powstania tej akcji,(2016 r.) a są to po prostu dobre wyniki w nauce czy chociażby ocena z zachowania ucznia i jego aktywność lub zaangażowanie w życie szkoły. Możliwość uczestniczenia w tak ciekawym wydarzeniu jest na pewno dla wielu uczniów dużą motywacją do osiągania wysokich wyników oraz dbania o swój wizerunek, jako ucznia konkretnej placówki oświatowej.