Nabór wniosków – usuwanie foli rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Informujemy, że Gmina Szastarka zamierza złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach ogólnopolskiego programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” ogłoszonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Celem programu jest ochrona środowiska oraz  rozwój systemów zagospodarowania odpadów z tworzyw sztucznych pochodzących  z rolnictwa takich jak folia rolnicza, siatka do owijania balotów, sznurek do owijania balotów, opakowania po nawozach, opakowania typu Big Bag.

W związku z powyższym rolnicy z terenu Gminy Szastarka zainteresowani udziałem w programie mogą składać wnioski o  odbiór w/w odpadów  do Urzędu Gminy w Szastarce w terminie do 6 grudnia 2019 r.

Wnioski oraz wszelkie pytania należy kierować do pracowników Urzędu Gminy Szastarka.

– osobiście w Urzędzie Gminy Szastarka pok.(5)

– lub telefonicznie pod nr tel. 158714145 wew. (200)

Wzór wniosku można odebrać w Urzędzie Gminy Szastarka (pok. nr 5) lub u Sołtysów. Wniosek jest dostępny poniżej,  można go także pobrać z naszej strony internetowej: http://gminaszastarka.pl/dokumenty-do-pobrania

UWAGA:

– wnioski będą realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Szastarka dofinansowania  z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

folia rolnicza i inne odpady pochodzące z działalności rolniczej muszą być czyste!

WNIOSEK -USUWANIE FOLI ROLNICZEJ I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ