Nowe drogi gminne w Gminie Szastarka !

W dniu Dzisiejszym odbyły się odbiory techniczne dwóch nowo zmodernizowanych dróg gminnych. Drogi o których mowa znajdują się Starych Moczydłach oraz Polichnie Czwartej. Dzięki plusowym temperaturom  oraz  przyjaznej pogodzie ich wykonawstwo było możliwe jeszcze w tym roku. Łącznie w obu miejscowościach wykonano prawie 2 kilometry nowej nakładki z betonu asfaltowego. Realizacja  inwestycji przyczyniła się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa użytkowników obu odcinków. Co było do tej pory dosyć uciążliwe szczególnie dla mieszkańców Starych Moczydeł  Obie inwestycje były możliwe dzięki skutecznemu aplikowaniu po środki zewnętrzne z Funduszu Dróg Samorządowych który to współfinansował w/w inwestycje.