Nowy odcinek oświetlenia drogowego w Hucie Józefów

image_pdfimage_print

W ostatnich tygodniach minionego roku w części Huty Józefów zwanej „Stoki” trwały prace budowlane związane z budową oświetlenia ulicznego przy drodze gminnej. Dzięki czemu nowy rok mieszkańcy „Stoków” mogli powitać przy blasku oświetlenia ulicznego. W ramach inwestycji wykonano rozdzielnię oraz 8 stanowisk oświetlenia drogowego na odcinku ponad 900 mb. Nowe oświetlenie uliczne zasilane jest kablem prowadzonym doziemnie, ponadto na nowej linii oświetlenia zamontowany został układ pomiarowy oraz układ sterowania oświetlenia.

Wykonawcą zadania została wybrana w procedurze zapytania ofertowego firma EL-Trans z Chrzanowa Drugiego.

Koszt Inwestycji to nieco ponad 50 tys. zł. Zadanie w całości zostało sfinansowane przez Gminę Szastarka.