Ostatnie dni na złożenie deklaracji o źródłach ciepła!

Przypominamy o obowiązku zadeklarowania źródła ogrzewania swojego budynku!

Można zrobić to na 2 sposoby:

Przyjść do Urzędu Gminy i uzupełnić deklarację którą można pobrać tutaj lub zgłosić online, instrukcja poniżej.

Aby usprawnić składanie oraz sprawdzanie czy deklaracje zostały złożone uruchomiona została strona informacyjna oraz infolinia pod numerem 22 295 51 28 a także nowa e-usługa Sprawdź swoją deklarację.

Aby uzyskać wszystkie wymagane informacje na temat CEEB, należy, po wejściu na stronę www.GUNB.gov.pl wybrać przycisk CEEB (wskazany tu na zdjęciu ekranu czerwoną strzałką).  W kolejnym kroku przechodzimy, po wejściu na stronę CEEB, mamy do wybory następujące opcje:

• Złóż deklarację CEEB –przekierowanie na stronę CEEB.gov.pl, gdzie obywatele składają deklarację.
  • Sprawdź deklarację –przekierowanie do nowej e-usługi, gdzie mogą Państwo sprawdzić, czy deklaracja papierowa została już wprowadzona w gminie do systemu.
  • Pytania i odpowiedzi – baza wiedzy dotycząca projektu, gdzie znajdują się absolutnie wszystkie niezbędne informacje dotyczące CEEB.
  • Statystyki – dane dotyczące liczby złożonych deklaracji oraz link do rankingu gmin
  • Wzory deklaracji i wniosków.
  • Materiały promocyjne – miejsce, z którego można pobrać ulotki, filmy reklamowe, spot radiowy i bannery internetowe.
  • Instrukcje – filmy instruktażowe dla obywateli składających deklarację oraz użytkowników i administratorów lokalnych.

W razie dalszych pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami gminy.