Pasowanie na przedszkolaka -Zespół Szkół w Szastarce

07.11.2019 r. to dla wszystkich przedszkolaków z Zespołu Szkół w Szastarce bardzo ważna data, to właśnie dzisiaj zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej poprzez pasowanie „zaczarowanym ołówkiem” którego dokonał Dyrektor szkoły Piotr Krzysztoń. Przedszkolaki przed pasowaniem zaprezentowały czego uczyły się przez wiele tygodni w przedszkolu tym samym pokazując że jak najbardziej zasługują na miano przedszkolaka. Po występach oraz pasowaniu nastał dla dzieci najmilszy moment czyli wręczanie prezentów. Dyrektor wręczył dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książki, zaś Wójt Gminy Szastarka Artur Jaskowski w podziękowaniu za zaproszenie na tak ważną uroczystość obdarował dzieci kolorowankami oraz kredkami.