Pasowanie na ucznia – Publiczna Szkoła Podstawowa w Blinowie

image_pdfimage_print

Dzień 4 listopada br. był bardzo ważny dla wszystkich pierwszoklasistów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Blinowie. W tym wyjątkowym dniu odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. Pierwszaki ubrane  w strojach galowych wyglądały bardzo uroczyście. Nauczyciele wspólnie z pierwszakami oraz ich starszymi kolegami przygotowali program artystyczny, w którym brali udział wszyscy pierwszoklasiści. Dzieci zaprezentowały swoje talenty i zdolności, tym samym wykazały, że są gotowe stać się prawdziwymi uczniami. Pan dyrektor Andrzej Białek za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasował każde dziecko na ucznia. Uczniowie otrzymali również upominki ufundowane przez wójta gminy Szastarka. Po pasowaniu na zaproszonych gości, dyrektora, uczniów i rodziców  czekał słodki poczęstunek.