POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE DRUŻYN OSP Z TERENU POWIATU KRAŚNICKIEGO

image_pdfimage_print

W dniu 8 lipca 2018 r. na boisku sportowym w Polichnie Czwartej odbyły się  powiatowe zawody sportowo-pożarnicze drużyn OSP z terenu powiatu kraśnickiego. W zawodach wzięły udział 2 najlepsze jednostki, zwycięzcy gminnych zawodów sportowo-pożarniczych. Naszą gminę reprezentowała jednostka OSP Majdan-Obleszcze i OSP Brzozówka. W szranki stanęło 18 drużyn w tym jedna kobieca z Wilkołaza. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach zgodnie z regulaminem zawodów sportowo-pożarniczych tj. sztafeta pożarnicza 7×50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. W wyniku zażartej rywalizacji w duchu fair play klasyfikacja generalna męskich drużyn przedstawiała się następująco:

  • Sztafeta pożarnicza:

OSP Trzydnik Duży z czasem 58,85

OSP Majdan-Obleszcze z czasem 61,86

OSP Węglinek z czasem 64,01

  • Ćwiczenia bojowe:

OSP Trzydnik Duży z czasem 37,50

OSP Majdan-Grabina z czasem 40,32

OSP Węglinek z czasem 42,62

W klasyfikacji generalnej zwyciężyła jednostka z OSP Trzydnik Duży. Na drugim miejscu uplasowała się jednostka OSP Majdan-Grabina, na trzeciej pozycji OSP Węglinek. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.