Przekazanie karmy dla zwierząt w ramach akcji – „Bądź aktywny – zmieniaj swoją małą ojczyznę”

image_pdfimage_print

W minioną środę przedstawiciele Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kard. S. Wyszyńskiego w Szastarce przekazali gminie Szastarka karmę dla zwierząt.

Akcję zbiórki karmy dla zwierząt zorganizował Samorząd Uczniowski Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kard. S. Wyszyńskiego w Szastarce przy współpracy z fundacją ARTOS w ramach projektu „Bądź aktywny – zmieniaj swoją małą ojczyznę”. W tę akcję zaangażowali się wszyscy – przedszkolaczki, zerówka i uczniowie klas I-VIII wraz z dyrektorem i nauczycielami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, dyrekcji oraz nauczycielom, którzy wzięli udział w zbiórce.

Zapas zebranej karmy pozwoli na zabezpieczenie na najbliższe miesiące potrzeb psów znajdujących się w gminnym przytulisku.