Relacja z Turniej Piłki Halowej o puchar Wójta Gminy Szastarka

image_pdfimage_print

W miniona niedzielę (16.01.2022) na hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Polichnie odbył się turniej piłki halowej o puchar Wójta Gminy Szastarka. W zawodach rywalizowali zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi. Turniej odbył się w systemie „każdy z każdym”. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn. Zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy MUKS Kraśnik,   GLKS Polichna wywalczył II miejsce podium zamyka druga drużyna wystawiona przez MUKS Kraśnik. Dalsze miejsca zajęli : miejsce IV- Unia Wilkołaz, miejsce V – Metalowiec Goraj, miejsce VI – Perła Rudnik.   Najlepszym zawodnikiem został wybrany Jakub Rozesłaniec z GLKSu Polichna, królem strzelców Marcel Poleszak a najlepszym bramkarzem Adrian Wagner.  Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za udział i pojedynki na wysokim poziomie. Turniej odbył się pod patronatem Posła na Sejm RP Kazimierza Chomy którego reprezentował Dyrektor Biura Poselskiego – Michał Stawiarski.