Relacja z VII nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Szastarka

image_pdfimage_print

 

W dniu dzisiejszym (26.03.2019 r.), odbyła się VII nadzwyczajna sesja Rady Gminy Szastarka w trakcie której radni podjęli uchwałę w sprawie odwołania ze stanowiska Skarbnika Gminy Szastarka Pani Anety Tokarzewskiej  w związku z jej rezygnacją z dotychczas pełnionej funkcji.

Kolejną uchwałą na stanowisko Skarbnika Gminy Szastarka Powołano Panią Agnieszkę Biegas – pracownicę Urzędu Gminy Szastarka z prawie 22 letnim stażem pracy.

Pani Anecie serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę, za rzetelne wypełnianie swoich obowiązków oraz życzymy wielu sukcesów w nowym miejscu pracy.

Z kolei pani Agnieszce życzymy wytrwałości oraz niesłabnącego entuzjazmu w dążeniu do realizacji planowanych zadań. Niech praca zawodowa przyniesie jak najwięcej zadowolenia a trud w nią wkładany będzie źródłem społecznego uznania.