Relacja z wydarzenia – ŁĄCZYMY POKOLENIA – MELODIE ŻYCIEM PISANE

image_pdfimage_print

Za nami piąta edycja gminnego wydarzenia pn. ŁĄCZYMY POKOLENIA – MELODIE ŻYCIEM PISANE. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Szastarce oraz pani Ewa Białoń Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Polichnie, przygotowali w miniony czwartek niezwykłe, artystyczne wydarzenie, w którym główną rolę odgrywały dzieci i młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Św. Faustyny Kowalskiej w Wojciechowie, uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Blinowie, uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Polichnie oraz dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne w Gminnym Centrum Kultury w Polichnie. Wśród dorosłych wykonawców, tego wieczoru mogliśmy podziwiać: panią instruktor Edytę Zimak (podczas pokazu tańca nowoczesnego), Męski Zespół Śpiewaczy „ Majdaniacy” z Majdanu-Obleszcze, Kapelę „Czerwona Róża” z Szastarki, oraz Kapelę „Kalina Folk” z Polichny, ponadto gościnnie  wystąpił zespół „Błękitne Korale” z Zakrzówka.

Mamy nadzieję, że zgodnie z nazwą wydarzenia udało się nam złączyć i zintegrować mieszkańców naszej gminy. Jako współorganizatorzy jesteśmy dumni z wysokiego poziomu artystycznego prezentowanego zarówno przez dzieci i młodzież ze szkół podstawowych  jak i przez zespoły działające przy Gminnym Centrum Kultury w Polichnie.
Serdecznie dziękujemy  wszystkim przybyłym gościom, wspaniałym aktorom oraz wykonawcom za  zapewnienie rozrywki na naprawdę wysokim poziomie. Dziękujemy również współorganizatorom tego wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejny karnawał, oraz zapraszamy na kolejny „tłusty czwartek” w GCK Polichna.