Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Polichna 03.03.2019

image_pdfimage_print

Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy

Polichna 03.03.2019

W hali sportowej w Polichnie odbył się kolejny turniej piłki halowej o Puchar Wójta Gminy. Tegoroczna impreza zgromadziła 68 piłkarzy z terenu naszej gminy. W zawodach wystartowało 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Rywalizacja w grupach przebiegała w systemie ,, każdy z każdym”. Zwycięscy z grup grali w półfinałach z wicemistrzem drugiej grupy, Szastarka grała z Nutria oraz Polichna City  z B-Boys . Zwycięzcy półfinałów spotkali się w finale.  Mistrzem w tym roku okazali się zawodnicy z Szastarki, drugie miejsce dla Polichna City a trzecie Nutria.  Najlepsze trzy zespoły otrzymały puchary. Nagrodzono również wyróżniających się zawodników: najlepszy bramkarz – Pudło Łukasz, debiut turnieju Marcin Garbacz, król strzelców – Świś Kamil.

Uczestnicy turnieju mogli skorzystać z ciepłego posiłku. Nagrody i wyróżnienia wręczył Wójt Gminy Pan Artur Jaskowski. Turniej przygotował i przeprowadził Piotr Lewandowski, sędziował Michał Mularczyk. Dziękujemy i życzymy sukcesów sportowych w lidze i innych imprezach sportowych.