Życzenia na Nowy Rok Szkolny od Władz Samorządowych Gminy Szastarka

image_pdfimage_print

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego w imieniu Władz Samorządowych Gminy Szastarka składamy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości wyrozumiałości. Uczniom życzymy, aby nadchodzące miesiące były. nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Życzymy najwyższych wyników w kolejnych etapach edukacji oraz znalezienia fascynacji wiedzą. Niech każdy dzień wzbogaca Was w wiedzę i nowe doświadczenia, które zaowocują w przyszłości. Rodzicom i Opiekunom życzymy samych radości i wielu wzruszeń z sukcesów osiąganych przez Waszych podopiecznych.