Komunikaty i ogłoszenia

11 maja 2021

Komunikat Prasowy Konsultacje społeczne dokumentu określanego jako projekt ustawy o ochotniczej straży pożarnej   Związek OSP RP realizując cele statutowe w zakresie reprezentowania interesów Ochotniczych Straży…

11 maja 2021

Dyrekcja Szkoły Muzycznej I stopnia im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku serdecznie zaprasza uczniów Szkół Podstawowych do zapisów w Szkole Muzycznej na rok Szkolny 2021/2022 http://www.smuz.krasnik.pl/ Jest…

27 kwietnia 2021

Wybrane zagadnienia z powszechnej samoobrony 1 Wybrane zagadnienia z powszechnej samoobrony 2  

22 marca 2021

  Formularz zgłoszeniowy XVIII OGÓLNOKRAJOWEGO KONKURSU

18 marca 2021

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zachęca mieszkańców regionu do poznania zwyczajów pszczół i do udziału w konkursie na przygotowanie terenu przyjaznego pszczołom pn. „Tajemniczy ogród dla pszczół i dzikich…

3 marca 2021

Jeśli z powodu wypadku lub pogorszenia stanu zdrowia nie możesz wykonywać dotychczasowej pracy, a chcesz być nadal aktywny zawodowo i żyć pełnią życia – zgłoś się…

3 marca 2021

Celem Konkursu jest promocja obszaru Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej i najbardziej aktywnych sołtysów z terenu powiatu kraśnickiego, którzy podejmują działania na rzecz integracji społeczności lokalnej,…

image_pdfimage_print